ניקוי וילונות
אודות   ניקוי וילונות   ניקוי ספות   ניקוי שטיחים   ניקוי מזרונים   ניקוי ריפודים   ניקוי יאכטות   גלריה   צור קשר

ניקוי וילונות

ניקוי וילונות הפך בעשורים האחרונים למשימה מורכבת הרבה יותר מאשר בתקופות בהם הכנסו את הוילון למכונת הכביסה או במקרה הטוב, שלחנו אותו למכבסה. השימוש בסוגים חדשים של וילונות, דורש את מעורבותו של איש המקצוע, מכשור מתקדם וידע מקצועי.

בשנים האחרונות פותחה במערב שיטה לניקוי וילונות במקום וללא פירוק. 
לשיטה זו יתרונות מובהקים - חסכון בזמן ובעלויות, מניעת התכווצות וקימוט הבד, שמירה על התקני החיבור של הוילון לקיר, מניעת הצורך בתיאום כפול עם אנשי מקצוע ובשהייה בבית ללא וילונות למשך מספר ימים.

וילונות רומיים מעוצבים מבדי כותנה ופשתן צוברים לכלוך, חלקיקי פיח ואבק רב. הכנסתם למכונת הכביסה היא איום מובהק על מצבם; התכווצות, התקמטות, אובדן הברק הטבעי של הבד, ולעיתים אף מנגנוני ההרמה וההורדה לא חוזרים לעבוד כבעבר.

ב ON-SITE-עובדים בשיטת ניקוי וילונות המתאימה לכל סוגי הוילונות ואמצעי ההצללה, הן בבתים פרטיים והן במשרדים וחברות ניקוי וילונות רומיים, וילונות גלילה, וילונות ורטיקלים, ניקוי וילונות דואט, פאלדים, וילונות אוסטריים וקרניזים. השיטה מתאימה אף לניקוי מסכים, פרגודים ושטיחי קיר

הידע שמחזיקים ב-ON-SITE הוא אותו ידע המשמש את החברות האירופאיות והאמריקאיות. השיטה הוכיחה את יעילותה גם שם לאורך שנים רבות, והיא מומלצת על יצרנית הוילונות הגדולה בעולם "האנטר דאגלס". 

ניקוי וילונות יבש:

אנו החברה היחידה המבצעת ניקוי וילונות יבש בבית הלקוח באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה, המיובאים בלעדית על ידי חברת On-Site, ובעזרת מיכשור מיוחד המבוסס על טכנולוגיה אמריקאית.

ניקוי וילונות אקולוגי:


עם גדילת המודעות לאיכות הסביבה ולשימוש בחומרים אקולוגיים, נעשה ON-SITE שימוש שוטף בדטגרנטים ובמרככים אקולוגיים בשיתוף עם יבואנית חומרי הניקוי האקולוגיים GREENLAND. ידוע כי השימוש בחומרים אלה מפחית משמעותית את הסיכון לאלרגיות וגירויי עור, הנגרמים מרגישות לפטרו כימיקלים וריחות סינטטים המצויים בחומרים הרגילים. הנקיון מתבצע בטמפרטורות נמוכות, מה ששומר על איכות הבדים, החומרים מתפרקים בקלות בטבע, אינם מזהמים את מקורות המים, אינם כרוכים בניסויים בבעלי חיים ומבוססים על צמחים ומינרליים. 

 


מכיוון שב-ON-SITE יודעים לבצע ניקוי וילונות ללא פירוק, שיטה זו מומלצת לבתי מלון ומשרדים, בתי חולים ודיור מוגן, בתי ספר ואולמות אירועים מכיוון שהחדרים לא מושבתים עקב הניקוי. כמו כן, אנו יודעים לבצע ניקוי של כל סוגי הוילונות התלויים - וילונות ורטיקליים,  וילונות רומיים, וילונות דואט, וילונות פאלדים, וילונות גלילה וניקוי וילונות אוסטריים.

ברשימת החברות שישמחו להמליץ לכם על שירותי ניקוי וילונות בON-SITE, תמצאו את דומוס, אורגד, לנדאו, רנבי, עילית, נוסבאום, עמינח, דירן, טולמנס ונטורה.

          סרטון וידאו -  ניקוי וילונות רומיים 

ניקוי וילונות 1   ניקוי וילונות 2   ניקוי וילונות 3 
            
          

                    
לבירור פרטים נוספים והזמנת שירות ניקוי וילונות , 
                    ניקוי שטיחים , ניקוי ספות או ניקוי ריפודים, 
                    התקשרו עכשיו!  09-7463389                                     054-6602682
 
ניקוי וילונות | ניקוי ספות | ניקוי שטיחים | ניקוי ריפודים | ניקוי מזרונים | פוליש לרצפה | גלריה | English | טל': 09-7463389 דוא"ל: onsite@orange.net.il | קידום אתרים בגוגל