ניקוי וילונות
אודות   ניקוי וילונות   ניקוי ספות   ניקוי שטיחים   ניקוי מזרונים   ניקוי ריפודים   ניקוי יאכטות   גלריה   צור קשר

ניקוי ספות

ניקוי ספות ב-ONSITE

במדינה חמה כמו ישראל, בה ספות עור הקלות יחסית לניקוי הן לא תמיד חביבות הקהל, ניקוי ספות הופך להיות עניין הנדרש לפחות אחת לעונה, על מנת לשמור על איכות הבד, להאריך את חייו ובעיקר לשמור על הספה נקייה מכתמים עקשניים. 
במיוחד כשיש ילדים קטנים בבית, לרוב התוצאות המושגות מניקוי ביתי אינן מתקרבות לתוצאות המושגות מניקוי ספות מקצועי באמצעות מכשור וחומרים מתאימים.
ב-ON-SITE מבצעים שירותי ניקוי ספות לכל סוגי הבד והריפוד:ספות כותנה, ספות עור, ספות נובוק, ניקוי מושבים, כורסאות, מזרנים, פוטונים וכ"ו. 
הניסיון הרב שצברנו בניקוי ספות ניכר היטב באיכות התוצאות המושגות. ספות המרופדות בבדים בהירים לרוב יסבלו יותר מכתמים עקשניים וידרשו נקיון תכוף יותר;  ספות המרופדות בבדים שאפילו כתמי מים נראים עליהם: ספות מאריגים טבעיים, כמו פשתן וצמר, דורש מיומנות רבה בטיפול בהם, כדי לשמור על איכות הבדים ועל נראותם. הם עדינים ורגישים יותר לניקוי ויש לנהוג בהם בזהריות יתרה ולהשתמש בחומרים מתאימים.
רובם המכריע של בדי הריפוד כיום עשויים מסיב סינטטי ומתנקים בקלות רבה. יבושם אורך שעות ספורות מתום העבודה. שיטת vניקוי המקצועית שלנו משאירה את הריפוד נקי לחלוטין, רך ונעים למגע וברוב המקרים מעל לציפיות הלקוח. עם סיום  ניקוי הספות אנו נותנים שירות של טיפול בחומר המונע חדירת לחות לבד.

ניקוי ספות עמוק ויסודי

תחזוקה שוטפת של הספות בבית היא חשובה וחיונית לשמירה על תוחלת החיים של הבד, על נראותו ועל איכותו, אבל ניקוי ספות מקצועי תקופתי הוא לרוב בלתי נמנע אם רוצים לנקות לא רק את הרבדים החיצוניים והנראים של הספה אלא גם את הרבדים העמוקים יותר של הבד. ניקוי ספות מקצועי שנתי עם קרצוף בהזרקת חומרי ניקוי משובחים, שטיפה יסודית עם חומרי ריכוך, יבוש הריפודים וריסוסם בחומרי הגנה למניעה ועיכוב חדירת לכלוך ואבק, עשוי להספיק אם אכן מקפידים על תחזוקה שוטפת בשאר ימות השנה. לעצלנים יותר מביננו, או לאלה המתקשים בשמירה על נקיון בדי הריפוד בביתם, ניקוי ספות דו שנתי יהיה חיוני יותר.


ניקוי ספות לטיפול בכתמים

ככל שננסה להימנע מהשארת כתמים, לא נצליח לאטום הרמטית את הסיכויים ששתייה תישפך על הספה, אוכל מכתים ואפילו מים או כתמי נעליים ואצבעות ידיים לא לגמרי נקיות. במיוחד נכון הדבר כשבבית נוכחים ילדים קטנים. מה שרוב האנשים לא יודעים הוא כי הבעיה הגדולה ביותר עם כתמים, מעבר לנראות המכוערת שלהם על הבד, היא סכנת התפתחות חיידקים ולעיתים בקטריות מהכתם, במיוחד אם הוא נותר כתוצאה מאוכל או שתייה. 
 
ניקוי ספות יבש
ON-SITE היא החברה היחידה המבצעת ניקוי ספות יבש בבית הלקוח, באמצעות חומרים ידידותים לסביבה, המיובאים בלעדית על ידינו, ובעזרת מיכשור המבוסס על טכנולוגיה אמריקאית.

ניקוי ספות אקולוגי

כמו ניקוי וילונות אקולוגי, גם ניקוי ספות אקולוגי הוא למעשה מענה שנותנת חברת ON-SITE ללקוחות שאיכות הסביבה חשובה להם. בשיתוף פעולה ייחודי עם יבואני חומרי הניקוי האקולוגיים GREENLAND, אנו משתמשים בדטרגנטים ומרככים אקולוגיים, השומרים על הבדים, מפחיתים משמעותית את הסיכון לאלרגיה וגירויי עור הנגרמים מרגישות לפטרו כימיקלים וריחות סינטטיים. החומרים מתפרקים בקלות , אינם מזהמים את מקורות המים, לא נוסו על בעלי חיים ומבוססים על צמחים ומינרלים. 
 

           סרטוני ניקוי ספות
 
           מצגת ניקוי שטיחים
 
     לבירור פרטים נוספים והזמנת שירות ניקוי וילונות
                    ניקוי שטיחים , ניקוי ספות או ניקוי ריפודים, 
                    התקשרו עכשיו!  09-746-3389
 
 
 
ניקוי וילונות | ניקוי ספות | ניקוי שטיחים | ניקוי ריפודים | ניקוי מזרונים | פוליש לרצפה | גלריה | English | טל': 09-7463389 דוא"ל: onsite@orange.net.il | קידום אתרים בגוגל